גלריית ריהוט

מעוניינים לחדש ריהוט בבית המלון? בבית הכנסת? בגני אירועים? בגינות בבתים פרטיים? לנו יש את כל הפתרונות לריהוט נדיר וייחודי. אנו מספקים כורסאות, כסאות, שולחנות, ארונות וריהוט גן מכל הסוגים, לכל המטרות. גלריית ריהוט שאנו מציגים מספקת פתרון לכל מי שמעוניין לעצב את רהיטי המבנה שבחזקתו מחדש. הם מתאימים מאד להטמעה אחרי שיפוץ, במיוחד אם מדובר ברמונט ששינה כליל את העיצוב של המבנה.

מדוע לקנות רהיטים חדשים מאתנו?

אנו דוגלים בעיצוב הקלאסי, המוכר והידוע מימי העבר ובנוסח המאות הקודמות בתקופה הקלאסית והרומנטית. ארונות מעוצבים בשילוב גילופים , השולחנות עם רגליים מפותחות ומגולפות, וגם עם בסיסים מעוצבים ומעוטרים. אפילו הכסאות הניידים שלנו מעוצבים בשלל טכניקות עיצוב ייחודיות של פעם, על טהרת העץ, וגולת הכותרת היא הכורסאות והספות שזוכות לטוויסט עיצובי עתיק וייחודי, עם ריפוד בד שתפור במתכונת הקלאסית. כל מי שמעוניין בעיצוב קלאסי אותנטי – מוזמן לפנות אלינו ולחדש את רהיטיו באמצעות גלריית רהיטים נדירה.

האם מתאים גם למבנים מודרניים?

באופן מפתיע – כן. אנו מספקים רהיטים מתוך גלריית רהיטים שברשותנו גם לבריכות שחייה במלונות מתחדשים ואפילו לצימרים בעלי מראה מודרני. הסוד, במקרים כאלו, הוא להיעזר בשולחנות וכסאות עץ עם מראה חלק ודינאמי, וטכניקות עיצוב המתאימות יותר לסקאלת הדקורציה המודרנית: ללא חלקים מוזהבים ומגולפים, וכן לחלקים עם סימטריה בצורות מלבניות מודרניות.

דוגמאות למוצרים מתוך גלריית ריהוט

שולחנות לבריכה – שולחנות מלבניים מעץ מלא המיועדים לבריכת שחייה של בית מלון או צימר. מומלץ להתאים להם גם סט ספות גן לבריכה.

ספות גן לבריכה – ספות עם בד האלופייבר המיועד להטמעה בגנים ובבריכות בשל היותו לא צובר אבק, לא מדגיש כתמים ושומר על עמידות גם לנוכח שינויי אקלים. הספות עשויות עץ מלא מצופה המיועד להטמעה בחוץ.

ערכת ריהוט ללובי המלון – כסאות לדלפקי קבלה, שולחנות לובי, שולחנות חדר אוכל, מערכות ישיבה עם בד מעוצב ועמיד (סופח כתמים), וכמובן כסאות מעוצבים ללובי

ערכת ריהוט  מעוצבת לבתי כנסת – כסאות מתפללים, שולחנות בשורה המיועדים לאצווה של מתפללים, שולחן בודד לחזן, כסא חזנים, ארונות בכל בית הכנסת, לספרים, ספרי קודש ולחזן.

נגישות