שידות

מעוניינים לחדש את חדר המגורים שלכם? את חדר האמבטיה? את המטבח? ואולי חידוש הרהיטים מיועד בכלל למלון ולצימר שבחזקתכם? כשמחדשים תכולת ריהוט בחדרי מגורים ושירות, הכל מתחיל מהשידות. בשונה מהארונות, הן קטנות, רבות, נמצאות כמעט בכל חדר, ועל כן קובעות את זהותו העיצובית במידה רבה מאד. לכן, אם אתם עושים רמונט ומשנים את עיצובו של חדר מסוים, יהיה זה זמן מצוין לפנות לחברת שידות מעוצבות אשר תסייע לכם להתאים את השידה המתאימה לכל חדר ולכל פינה בכל חדר.

שידה מעוצבת לחדר שינה

בין אם זהו חדר שינה של מלון ובין אם זהו חדר השינה בביתכם, אנו מסייעים לכם להגיע אל שידות מעוצבות המתאימות פיקס למראה שלו. מה מיוחד בנו? השידות שלנו מעוצבות במתכונת קלאסית, עם פיתוחים וגילופי עץ של פעם. הדלתות של השידות ייראו ממש כמו אלו של התקופות מהמאות הקודמות בעידן הקלאסי והרומנטי. השידות מתאימות להצבה ליד מיטה מעץ מלא או הארון בכל חדר.

שידה מעוצבת למקלחות

בואו להתאים למקלחת שלכם בבית, או בבית המלון שבחזקתכם, שידה מעוצבת. שידה מעוצבת לחדרי שינה ביתיים, שידה מעוצבת לבתי מלון ושידה מעוצבת לצימרים – בהתאמה אישית מחברת ריהוט כפרי! השידה מותאמת באופן אישי לכל חדר, על בסיס המראה הפנימי של החלל שבתוכו. השידה מתאימה לארון הנמצא בקרבתה, לתכולת קירות הקרמיקה שבחדר, ולכל נדבך עיצובי אחר בו, להקניית מראה מעוצב ומחודד.

שידה מעוצבת לשילוב עם ריהוט גן

יש לכם חדר אוכל בצימר או במלון שעמדת ההגשה ממנה יוצאים המלצרים נמצאת בחוץ? אתם צריכים שידה מעוצבת שתתאים לכך. אנו יכולים לספק לכם שידות מעוצבות המתאימות להצבה בחוץ כרהיטי גן. עשויות מעץ מלא, עמידות ומעוצבות, יכולות להשתלב עם תכולות ריהוט גן כפריות קיימות לרבות שולחנות, כסאות וכן ספסלים מעוצבים מעץ מלא. בואו להתרשם ממבחר רהיטי גן ולבחור שידות מעוצבות בהתאמה לתכולה הקיימת שלכם.

הטמעת שידות מעוצבות

מומלץ לגשת אל חברת ריהוט כפרי אשר תסייע לכם לבחור שידה מעוצבת לכל מקום אשר נדרש בחלל המבנה: בחצר, בפתיו, ליד הארון, ליד המיטה, בסוויטה, בחדרי שירות ציבוריים, ועוד. לרשותכם אפשרות לבחור גם שידות מעוצבות למטבחים וחדרי אוכל להשלמת תכולת ריהוט מטבח קיימת.

הכל אודות שידות

נגישות