מזנון כפרי

המזנון הכפרי מתאים למבנים רבים המחפשים חידוש רהיטים והתקני אחסון. מדוע הוא 'כפרי' ומה מייחד אותו? העיצוב שלו מבוסס על עץ מלא, ולא בכדי, אלא עם פיתוחים וגילופים המתאימים לעידן העתיק. המראה שלו הוא כמו של עיצוב המזנונים בעת הקלאסית ובתקופה הרומנטית של המאה ה- 19. המזנון מתאים לשמש כמזנון של לובי בבית מלון, בית כנסת וכל מבנה אחר בעל צביון עתיק וכפרי, לרבות גני אירועים שתוכננו במתכונת זו.

מבנה המזנון

מזנונים כפריים מבוסס על דיוטות עץ בכל גבהיו, ומעובה בדלת קדמית מעץ עם פיתוחים. ניתן להזמין דלת קדמית עם ציפוי זכוכית לעיבוי העיצוב. המזנון מבוסס על ידיות לבחירתכם, החל מידיות טלסקופיות קטנות, ועד לידיות הגדולות והבולטות. המזנון מכיל 3-4 קומות לאחסון של כל סוגי המוצרים. ניתן להוסיף למזנון כוורת לאחסון בקבוקי משקאות אלכוהוליים מזכוכית.

בדיקת היתכנות להטמעת המזנון במבנה

אנו ממליצים לכל מי ששואף להטמיע את המזנון למדוד את הממדים במקום בו הוא תכנן להציב אותו. לא כל מה שרואים במסך הוא מה שאכן יתאים, ולעתים מספיקים מילימטרים שלא מתאימים בשביל שהרהיט לא יוכל לשמש אתכם. לכן, חשוב מאד למדוד עם סרט מדידה על המילימטר, ובמידת הצורך להיעזר במודדים מקצועיים שיאששו את מסקנתכם. לאחר מכן, יש לבדוק מהן מידות המזנון ולהסיק התאמה. חשוב מאד לאט לבחור מזנון כפרי גדול לפני שביצעתם מדידות אלה.

שילוב עיצובי של המזנון במבנה

אם המבנה שלכם מעוצב בסגנון כפרי ועתיק על טהרת הגוונים החומים והעיצובים העתיקים המגובשים עם טקסטורות חדות בקצוות הארונות והדלתות, אזי המזנון יתאים לכם בסבירות גבוהה למדי. בניגוד לכך, הוא לא מומלץ להטמעה בבית בו העיצוב הוא מודרני, ובמיוחד אם הרהיטים שלו לבנים ללא פיתוחים. במקרה כזה, מזנונים כפריים עתיקים לא יתאימו לשילוב בחדר.

בחירת המוצרים הנלווים למזנון

אנו ממליצים לבדוק אלו מדפים ואלה ידיות פתיחה אתם מקבלים עם המזנון, ולא להסס לבקש להחליף אותם אם הם לא מתאימים לתכולת העיצוב הקיימת בחדר. אנו ממליצים שכל מדף וכל ידית יהיו דומים למה שיש לכם עכשיו בשאר ההחסנים, הן בצורה והן בצבע, על מנת שהמזנון יהיה פריט ריהוט כפרי שישתלב היטב בחדר, ולא ייראה שונה מתבניות העיצוב הקיימות בו.

נגישות