5 טיפים לבחירת ריהוט עתיק

אם אתם זקוקים למידע חם על בחירת ריהוט עתיק, לנו יש בדיוק את הכלים שיעזרו לכם להגשים חלום. באמצעות ריהוט עתיק אותנטי, גם הבית שלכם יוכל להיראות מפנק ועוצמתי. עם הטיפים שלפניכם אתם תדעו בדיוק מה אתם צריכים לעשות בשעה שבכוונתכם לבחור רהיטים עתיקים חדשים לביתכם.

טיפ מס' 1: אם הבית שלכם לא עתיק אך מבוסס צבע חום ניתן להשתמש ברהיטים לשיפור העיצוב

בשל כך שתחום הריהוט העתיק מאד רחב, ניתן לצמצם את הדיבור ולומר שלפחות 80% מהמוצרים שתראו בחנות יבוססו על עיצוב עץ בצבע חום. אם הבית שלכם מעוצב פרובנס, ואפילו מודרני לבן עם הבלחות קלות של חום, עדיין ניתן למצוא כאן רהיטים עתיקים שיתאימו לביתכם. היעזרו בהדמיות מחשב ותראו בעצמכם. כמובן שאם הבית בעיצוב עתיק, השמים הם ממש לא הגבול של מה שתוכלו לעשות עם הרהיטים שלנו בתוכו.

טיפ מס' 2: בחרו את הרהיטים בהדמיית מחשב, זה הכי מדויק

במקום לחפור לעצמכם בנושאי עיצוב, ולהעמיד בסימן שאלה את סוגיית התאמתו של הרהיט המבוקש לביתכם, בחרו כל רהיט עתיק באמצעות הדמיית מחשב. ככה, אתם מבטיחים לעצמכם 100% התאמה של כל רהיט שאתם בוחרים ובכך מגשימים את בחירת הרהיטים באופן מיטבי. לחששנים מבניכם, ניתן לפנות למומחי העיצוב שלנו ולקבל את כל המידע.

טיפ מס' 3: הקפידו לקרוא מהם ממדי הרהיטים

אם שולחן מסוים עבה מאד או דק מאד, או אם מזנון מסוים מכיל דפנות גדולות או קטנות, היצרן או יבואן הרהיט העתיק יציין זאת באתר שלו, כי אין לכם את הכלים לזהות זאת בלי שראיתם בעין את הרהיט במציאות (צפייה בתמונת מחשב לא אומרת כלום בסוגיות של ממד). אין הכוונה שלנו למדידה הטהורה ששואלת אם הרהיט יכול בכלל להיכנס לחדר (את המידע הזה יש לכם בכל מקרה כתוב באתר), אלא לשאלה "אם הכנסנו רהיט X לחדר, האם זה עשוי לפגום בעיצוב"? ובכן, אם החדר שלכם מאד גדול, אל תבחרו רהיט דק ואם החדר שלכם מאד קטן, אל תבחרו רהיט עבה. במקרה הראשון הרהיט לא ישפיע על העיצוב ובמקרה השני הוא ייצור תבנית מגושמת ולא מחמיאה. 

טיפ מס' 4: התייחסו לצורת הרהיטים בהשוואה לצורות בבית

אם הדלתות והחלונות שלכם מתבססים בעיקר על משקופים מרובעים, בחרו שולחנות, כסאות ומזנונים מרובעים, ולהיפך. אם הדפנות של רכיבי הפתיחה בבית עגולים, התבססו על הריהוט העגול, זה הכי נכון והכי חכם בתחום כמו שילוב ריהוט כפרי בבית.

טיפ מס' 5: טרימיום רהיטים – המומחים שלכם לתחום הריהוט העתיק

בחברת טרימיום רהיטים תוכלו להיחשף בנקל לכל הנושא של רהיטים עתיקים. ריהוט עתיק למכירה יכול להתגבש כבודד או במסגרת של מערכת ישיבה או סט רהיטים רב תכליתי אחר. בנוסף, חלק מהאייטמים עשויים להיות פריטי ריהוט עתיק במבצע במחירים מיוחדים.

נגישות