סלונים בעיצוב כפרי

סלונים בעיצוב כפרי משרים את כל הנדרש לעיצוב חסר תקדים בבית הלקוח. גם אם נדמה לך שעיצוב כפרי זה לא בשבילך וכל מה שאתה רוצה הוא בית רגיל, סביר שזה כנראה בגלל מה שסיפרו לך על המחיר, אבל כשתראה כמה זה באמת עולה, אולי אפילו לא תבין למה עד עכשיו לא הזמנת ריהוט שכזה, התקני אחסון שכאלו, ריפודי כורסא בסגנון ייחודי זה ועוד מגוון הפתעות. אתה פשוט לא תבין איפה היית עד עכשיו!

חיפויי קיר

לא צריך באמת לבנות קיר עץ מחדש בבית תוך הריסת הקיר הקיים אם ניתן פשוט להדביק לכם חיפויי עץ שיכסו את הקיר כולו. עצים יוקרתיים שגולפו ועוצבו במיוחד להדבקה על קירות גם מבחינה פונקציונלית וגם מבחינה עיצובית: המראה שהחיפויים הללו ייצרו ייראה בדיוק כמו ארמון איטלקי עתיק מהמאה ה- 18. כאשר הקיר שלכם הוא קיר עץ, השמים הם הגבול מבחינתכם כי אתם גם תיהנו מקיר מאד מעוצב ומאד מתאים לאווירה הכפרית, וגם לא תצטרכו למרוח יותר שפכטל, לצבוע אותו, וכד'. אם אתם חוששים ממכרסמים, דעו לכם שהעץ הזה עבר אימפרגנציה, שימון וטבילה בפולימר, זה לא בדיוק התפריט של המכרסם הממוצע.

ספות וכורסאות עץ

אנו נספק לכם ספות וכורסאות עם קצוות עגולים, שולחנות מעולרדים, וכל רכיב בית אחר על טהרת הצורה העגולה, האליפטית או הסינוסית. הצורות הללו, לא פחות מהצבעים הכפריים יגבירו את האווירה הכפרית הביתית משום שרהיט, אצטבה או ארון עגול מסמלים קרבה ואינטימיות ואילו רהיט, אצטבה או ארון מרובעים יסמלו בדרך כלל ריחוק וניכר כיאה לנעשה בעיצובים האורבניים.

ריפודים מעוצבים בסגנון אישי

אנו נספק לכם את מיטב הריפודים: האלופייבר, מיקרופייבר, כותנה, פשתן ועוד דגמי ריהוט רבים לריפוד כורסא וספה, כולל כיסויים לרהיטים אלו: כל התקני הבד מונעים צבירת אבק, לא משאירים כתמים ומייצרים אווירה עיצובית מיוחדת במינה ותחושת נוחות שאין שניה לה.

טרימיום רהיטים והתקני אחסון עתיקים

בטרימיום מעצבים לכם סלון בעיצוב כפרי שלא מהעולם הזה, עם קירות מעובים עץ, רהיטים חומרים בעיצובים מיוחדים והתקני אחסון שלא תרצו להפסיק להשתמש בהם.
 
פנו לטרימיום רהיטים והתחדשו בבית חדש בעיצוב כפרי וחד!
נגישות