שולחן כפרי

בחירת שולחן כפרי בהזמנה אישית לבתים ומוסדות. בואו להתחדש בשולחן כפרי לבית הכנסת, הצימר המעוצב בסגנון עתיק, בית המלון האותנטי, גן האירועים, הדירה הכפרית, ועוד. שולחנות כפריים יוצרים מציאות חדשה בכל בית בעל עיצוב כפרי ואותנטי על טהרת העץ.

שולחנות כפריים לבתי כנסת

בואו להתחדש בשולחנות כפריים לבתי כנסת בכל מקום ברחביו: בכניסה, בעמדות המתפללים, בעמדת החזן, בעמדת ארון הקודש, ועוד. לכל שולחן ניתן לצוות ריהוט כפרי מתאים, כמו כסאות בעלי מראה כפרי וספות בעלות עיצוב דומה. שולחנות כפריים לבתי כנסת יוצרים בהם מציאות שונה מזו שהכרתם. גם אם הוא כבר מעוצב בסגנון עתיק, שולחן כפרי חדש ייצור בתוכו מציאות דקורטיבית חדשה.

שולחנות כפריים לצימרים ובתי מלון

באורחנים, השולחנות הכפריים הם בעלי חשיבות עצומה. במיוחד כאשר מדובר על בית מלון שעוצב בנוסח העתיק, או בצימר שנראה כמו בית בכפר איטלקי של פעם, שולחנות כפריים יוצרים בדיוק את המציאות שאתם זקוקים לה. השולחנות החומים העשויים מעצים מלאים כמו ברוש, איפאה וליבנה יוצקים בכל פינה באורחן שלכם את המראה העתיק הייחודי. בלובי, בחדרים, בחדר האוכל, ואפילו בבריכת השחייה, בה בדרך כלל תהיה דרישה למראה מודרני. בבריכת השחייה, ראנו ממליצים להטמיע שולחן כפרי חום ללא פיתוחים בעל מראה מלבני סימטרי ליצירת הדינאמיות הנדרשת במרחב.

שולחנות כפריים לגינות, גני אירועים וחצרות בתים

ריהוט גן לגני אירועים וחצרות בתים הוא אחד מתחומי ההתמחות הגדולים ביותר שלנו. ניתן לבחור אצוות ריהוט כפרי המבוססת על שולחן, סט כסאות כפריים וסט ספות גן בעלות מראה כפרי. הכל עשוי מעץ מלא, מרופד בטובי הבדים ומעושר במיטב העיצובים. שולחן כפרי לגן אירועים, חצר פתיו של בית, וכל גינה אחרת – יותר בו מראה אקסקלוסיבי ונדיר בעוצמתו. בואו להתחדש בריהוט גן מבטיח לכל מקום בו ישנה גינה מעוצבת.

שולחנות כפריים לחדרי הבית

שילוב ריהוט בעיצוב כפרי בחללי הבית מסייע ביצירת אווירה חמימה ומשפחתית, יחד עם זאת חשוב לזכור כי שולחנות  הינם הבסיס ליצירת העיצוב והאווירה בחלל. שולחנות סלון כפריים יסייעו לכם ליצור אווירה חמה ומשפחתית עבור הסלון שלכם. כמו כן שולחנות עבודה בעיצוב מעץ מלא המשלבות בין איכות לעיצוב יחודי בעזרתם תוכלו להנות מחלל עבודה עם מראה כפרי ותדמית יוקרתית.
 
נגישות