ריהוט אינדונזי

יש הרבה שאינם מעוניינים לרכוש רהיטים העשויים מעץ, רק בגלל שהם הורסים את היערות ואת החמצן החיוני לנו כל כך בכדור הארץ בו אנו חיים. יש ארצות כמו אינדונזיה  ובורמה למשל, שמגדלת עצים רק עבור תעשיית הרהיטים. אינדונזיה ידועה ברהיטים המיוחדים שהיא מייצרת, ולבטח כבר יצא לכם לראות ריהוט אינדונזי. איכות הייצור באינדונזיה היא גבוהה מאוד. עצים שהם איכותיים מאוד בריהוט כמו עץ הטיק גדלים באינדונזיה. עץ הטיק הוא מבין העצים החזקים בעולם .ריהוט אינדונזי הוא ריהוט איכותי בעיצוב מיוחד ושונה משאר הרהיטים והוא יכול להחזיק מאות שנים בגלל העצים מהם הוא עשוי. באינדונזיה, כל עץ שנכרת למטרת ריהוט, שותלים תחתיו עץ חדש וכך נשמר האיזון האקולוגי

המחירים של הריהוט האינדונזי

מחירם של ריהוט אינדונזי הוא יקר, היות ועץ הטיק ממנו הוא עשוי מתייקר בעשרות אחוזים מדי שנה, אך הרבה אנשים שאוהבים את הריהוט המיוחד הזה, מוכנים להשקיע בריהוט מתוך ידיעה שהוא יחזיק להם מעמד מאות שנים ויוכל לעבור מדור לדור מבלי שהוא יישחק או ייפגם. ניתן למצוא ריהוט אינדונזי מיוד כמו למשל פינות אוכל בשילוב של עץ ומתכת, סלונים, מזנונים ועוד. ניתן להשתמש בעץ הטיק לשימוש חוזר.  יש הרב רהיטים אינדונזיים שהם ממוחזרים כמו למשל עץ טיק שנלקח ממשקופים ודלתות ונעשה בו מחזור שהפך לרהיטים אינדונזיים מסוגננים. יש נוכחות רבה לרהיטים אלה במיוחד לאיכות ולצבעו המיוחד של עץ הטיק.

ריהוט אתני שקשה להתעלם ממנו

רהיטים מאינדונזיה, הם סוג שקשה להתעלם מהם, יש בהם משהו כפרי אך מסוגנן יותר וניתן לומר שהם נמצאים בקטגוריה של רהיטים אתניים. מי שאוהב את הסגנון יש לו טעם מיוחד ומבין מהי איכות ועיצוב שונה. רהיטים מאינדונזיה הם כבדים ולכן מתאים להם להיות בחללים גדולים.  את רהיטי עץ הטיק  שומרים באמצעות מריחה של שכבת שמן  מיוחד פעם בשנה, וכך הרהיטים נשמרים ונראים חדשים ומבריקים להמון שנים. ניתן למצוא ריהוט זה בחנויות המייבאות ריהוט מאינדונזיה ומבורמה שגם שם מגדלים את עצי הטיק לשם תעשיית הרהיטים.

נגישות