מראות מעוצבות

בואו לבחור מראה מעוצבת שתשלים את העיצוב של כל מקום בו היא נדרשת: מראה להטמעה בתוך דלת של ארון פתיחה, מראת קיר, מראת ארון אמבטיה, ועוד. חברת בוטיק לריהוט כפרי תסייע בהטמעת המראה, בחירתה והתקנתה. להלן מקומות בבית בהם מומלץ להרכיב מראה.

גו ארון הפתיחה

החלק הפנימי של ארון הפתיחה. חברת בוטיק להטמעת מראות תמדוד את היקף הדלת ותמליץ להטמיע מראותך לארון הפתיחה: מראות מסגרת, מראות ללא מסגרת, מראות עגולות, מראות עם פאות חדות, וכד'. כל המראות של החברה מאובטחות, יכולות לשמש גם ילדים ומותאמות לכל ארון בנפרד, כתולדה של בדיקה יסודית מעמיקה.

חדר השינה

חדר השינה הוא אחד המקומות בהם מומלץ מאד להציב מראה. אם אין לכם ארון הזזה מראה, בדקו אפשרות להטמיע מראה בתוך דלת ארון הפתיחה. אם אתם מעוניינים במראה בולטת וגלויה שתתרום לעיצוב החדר, ניתן להטמיע מראת קיר. מראות מעוצבות שאנו משווקים מגיעות עם מסגרת או בלעדיה, ובעיצובים ושונים המבוססים על הצורה המלבנית או העגולה לבחירתכם.

ארון חדר המקלחת

זהו המקום שהכי כדאי שתהיה בו מראה. מול הארון, על השיש בדרך כלל מסתרקים ועושים טיפולי פנים. מומלץ מאד שתהיה שם מראה מעוצבת. חברת ריהוט כפרי תוכל למדוד את ממדי הארון שלכם, ולקבוע עבורכם מראה שתתאים לשילוב בו. מראה מעוצבת עבור ארון של חדרי מקלחת היא פרויקט שחברה זו מבצעת חדשות לבקרים ומעניקה לכל בעל בית את המראה הייחודי בחדר המלתחות או הרחצה שלרשותו.

חדר ארונות

כמובן שבבתים רבים אחסון התכולה נקבע בחדר אחד גדוש בארונות, הוא חדר הארונות. מומלץ לבדוק ארונות פתיחה ולבחון אפשרות להטמעת מראות מעוצבות בחלקם או בכולם. במידה וישנו בחדר קיר פנוי ללא ארונות, אפשר לנצל זאת ולהטמיע מראה מעוצבת עם מסגרת דקורטיבית שתוסיף המון לחלל החדר. ניתן לבחור בין מראה מרובעת או עגולה לשם כך.

חדרי שירותים וטיפוח, ומעל שידות טואלט

במקומות אלו בדרך כלל דיירים נוטים לטפח את מראה הפנים, להסתרק ולהתאפר. הטמעת מראות במקומות הללו יחד מעל שידות מעוצבות עשוי להוות פתרון שימושי ופרקטי. מומלץ להזמין נציגים של חברת ריהוט כפרי לבדיקת המקומות הללו לשם הטמעה אפשרית של מראות מעוצבות בהם.
 
נגישות