מזנונים

מזנונים מעץ מלא

במאמר זה נסקור מעט את השימושים השונים של מזנונים מעץ מלא. תחילה, ניגע במיקום המומלץ עבור מזנונים, ובתרומה המכרעת לעיצוב הבית באמצעותם. לאחר מכן, נספק מידע על השימושים השונים שממלאים מזנונים מעץ מלא. מזנונים אלו חשובים להצבה בכל בית ובית ומספקים הקלה רבה בעומס אחסון החפצים הביתי. במאמר שלפנינו נלמד לרכוש את המזנון שיתאים לנו, ויהווה רכישה חכמה במיוחד.

היכן ממוקמים המזנונים

מזנונים מעץ מלא ממוקמים, על פי רוב, בסלון. כחדר אורחים מרכזי, משמש המזנון במה לטלוויזיה ולמסך ה LCDשלכם, ומהווה מקום נוח לאחסון חפצי אומנות וארונות משקה המוצגים לבאי הבית. בכך, משמש המזנון גם ככלי אחסון וגם כאביזר לשיפור רמת העיצוב הביתי, תוך שחפציכם היפים מוצגים לעיני כל.

מדוע לבחור במזנונים מעץ מלא

עץ מלא, בשונה ממזנון המושתת על תערובת עצים מסוגים שונים, מהווה את המזנון היציב ביותר, והאיכותי ביותר הן מבחינת עמידות והן מבחינת עיצוב פנים. המזנון, המעוצב באופן אחיד נראה מלא יותר, עשיר יותר ובעל מראה מזמין יותר מאשר מזנון שחלקו הקדמי עשוי מעץ אחד, הדלתות מעץ שני והחלק האחורי מציפוי עץ. במקרה זה, ללא קשר לעיצוב הבית, מובן שמזנון מעץ מלא יספק תמיד את הפתרון המועדף מבחינה עיצובית, וכמובן שגם מבחינת עמידות המוצר.

אופן בחירת המזנון

אופן בחירת המזנון ייעשה על ידי תכנון מראש של מראה הסלון שלכם. אם זהו הפריט היחיד שחסר בסלון, הרי שמלאכת בחירתו אינה קשה כפי שחשבתם. צלמו את החדר המדובר והעלו אסוציאציות שונות הקשורות למראה הסלון: הצבעים השולטים בו, והצורות שיש בכל החלל. על סמך נתונים אלו, בנו לעצמכם פרופילים שונים עבור המזנונים שלכם. חשוב מאד לשתף מעצב פנים מטעם ספקית מזנונים מעץ מלא – בבחירה שלכם. הוא יוכל לחדד אותה ולהציע לכם מזנון אשר יענה על כל צרכי הנוחות שלכם והצרכים העיצוביים של החדר. כעת מה שנותר לכם הוא לבחון את הפרטים הקטנים בכל דגם מזנון שהומלץ לכם.

גשו לחנות המזנונים

בשלב זה, חשוב לשים לב לפרטים הקטנים אשר חשובים לכם: הנוחות שבהתנהלות עם דלתות ומדפי המזנון השונים, סוג ידיות הפרזול על הדלתות, וכמובן – מחיר המזנון. בכפוף לשיקולים אלו בחרו את המזנון המועדף עליכם. כמובן, שבתנאים מסוימים ניתן לדאוג למועדי תשלומים נוחים ומותאמים עבורכם, במידה והמחיר מהווה מכשול כלשהו.  

הכל אודות מזנונים

נגישות